20 Listopada 2017r.

"DNIEM PRAW DZIECKA"

Ogłoszenie!

Szanowni Państwo jeśli chcecie indywidualnie porozmawiać z nauczycielami i specjalistami pracującymi z Waszym dzieckiem to zapraszamy 22 listopada na dzień otwarty w godzinach 1600-1900.

99 rocznica

11.XI.1918 - 11.XI.2017r

NA UROCZYSTE OBCHODY

99 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

20.10.2017r.

"DNIEM UŚMIECHU" W NASZYM PRZEDSZKOLU

Szanowni Państwo to link do platformy z opłatami za przedszkole

Szanowni Państwo,

Od września 2017 roku przy naszym przedszkolu działa Rada Rodziców w składzie:

Iwona Ostrowska– Przewodnicząca

Katarzyna Rek – Skarbnik

Katarzyna Smolińska– Sekretarz

Najważniejszym zadaniem Rady Rodziców jest reprezentowanie interesów naszych dzieci, a co za tym idzie ścisła współpraca z dyrekcją i nauczycielami. Ta działalność oparta jest przede wszystkim na środkach gromadzonych przez Radę Rodziców. Głównym "sponsorem" tej działalności jesteście Państwo Wy - Rodzice. Pragniemy wytłumaczyć i zapewnić, że wszystkie Państwa pieniądze są przeznaczone w całości dla naszych dzieci. Pamiętajmy o tym podejmując decyzję o wpłacie określonej kwoty. Sugerowana wpłata na Radę Rodziców w roku szkolnym 2017/2018 została ustalona na 250zł (rozłożona na dwie jednakowe raty, 125 zł każda). Pierwszą wpłatę należy wnieść do 31.10.17r, drugą zaś do 28.02.18r. Możliwe jest również dokonanie wpłaty w całości (250 zł).

NUMER KONTA FUNDUSZU RADY RODZICÓW

32 9226 0005 0024 5212 2000 0010

UWAGA, UWAGA !!!

JUŻ JEST

ORGANIZOWANA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Wszystkie dary prosimy przynosić do wychowawców grup,

gdzie za okazane zwierzakom serduszko czeka drobny upominek  :)

Przedszkolaki z naszego przedszkola

uczestniczą w akcji " Szpital pluszowego misia"

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW

Zajęcia pokazowe z programowania komputerowego prowadzone przez firmę

"Komputrlo Akademię Komputerową "

odbędą się w środę 4 października o godzinie 1530 w sali oddziału ,,Motylki" na I piętrze.

Pani Honorata Grudzień zaprasza Państwa na zajęcia pokazowe z tańca  w najbliższą środę 4 października na godzinę 1500

OGŁOSZENIE

Drodzy Rodzice we wtorek 3 października 2017 roku w przedszkolu odbędzie się sesja fotograficzna. Bardzo prosimy aby tego dnia  były obecne wszystkie nowo przyjęte dzieci do przedszkola, ponieważ będą dla nich wykonywane pamiątkowe zdjęcia.smiley

Menu na dziś:

Śniadanie

- zupa mleczna/płatki kukurydziane/;
- kanapki(pieczywo mieszane) masło, ser biały, dżem,szynka z indyka,ogórek,pomidor, sałata;
-herbata z cytryną i miodem;

Obiad

- zupa pieczarkowa z makaronem;
- kotlet schabowy z ziemniakami i koperkiem;
- mizeria z jogurtem;
- kompot owocowy;